Ničí 99 % virů a bakterií včetně SARS-CoV-2

V souvislosti s celosvětovým výskytem COVID-19 hledají mnozí řešení, jak zabránit dalšímu šíření pandemie. UV-C světlo je skvělá dezinfekční metoda určená k účinnému zničení nebo inaktivaci většiny patogenních mikroorganismů, jako jsou alergeny, viry včetně SARS-CoV-2, bakterie a plísně. Jedná se o dokonalé, bezúdržbové a automatizované dezinfekční řešení pro jednotlivá pracoviště, které eliminuje většinu patogenních mikroorganismů.

Nejvýkonnější systém dezinfekce vzduchu

UVC LED čistička vzduchu MSI FUNTORO

Společnost MSI vyvinula vysoce výkonný systém sterilizace vzduchu, který nabízí bezpečné a antibakteriální prostředí pro dopravní i obchodní odvětví. Díky technologii ozařování UV-C světlem (275 nm) dokáže systém inaktivovat 99 % virů a bakterií v cirkulujícím vzduchu v interiéru a umožňuje tak nepřetržitý provoz po dobu 24 hodin, aniž by byl škodlivý pro lidský organismus. Kromě toho je systém vybaven zápornými ionty a nízkou hladinou hluku, což přispívá ke zlepšení kvality ovzduší. Tato čistička vzduchu je vhodná téměř kamkoli – do ordinace, čekárny, nemocničních i hotelových pokojů, kanceláří, osobních aut/taxi nebo autobusů.

Více informací

 

Automatická bezdotyková dezinfekce povrchů

UVC LED dezinfekční lampa Targus, AWV339TT

Elegantní, moderní a lehké dezinfekční UV-C LED světlo Targus je navrženo tak, aby stálo mezi klávesnicí a monitorem na pracovním stole a automaticky dezinfikovalo povrchy klávesnic, myší a dalších předmětů v dosahu UV-C světla. Světlo pracuje po dobu 5 minut, každou hodinu, aby zlikvidovalo většinu patogenních mikroorganismů uvnitř aktivní dezinfekční oblasti. Jedná se o dokonalé, bezúdržbové, automatizované dezinfekční řešení pro jednotlivá pracoviště, které eliminuje většinu patogenních mikroorganismů na vysoce dotykových površích.

Více informací