Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace

ZZS Pk v současné době zajišťuje přednemocniční neodkladnou péči (PNP) pomocí 23 vlastních výjezdových základen, další dvě provozují smluvní partneři (VZ Přeštice a Plzeň Wenzigova ul.). V jedné směně působí v kraji v nepřetržitém provozu 46 výjezdových skupin.

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský provádí správní řízení a vykonává jiné správní činnosti, odborné a zkušební úkony, kontrolní a dozorové činnosti v oblasti odrůdového zkušebnictví, krmiv, agrochemie, půdy a výživy rostlin, osiv a sadby pěstovaných rostlin, trvalých kultur (vinohradnictví a chmelařství), ochrany proti škodlivým organismům a v oblasti přípravků na ochranu rostlin.

Technologie hlavního města Prahy, a.s.

THMP převzala 1. dubna 2018 správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení v Praze a s tím souvisejících technologií a spustila provoz nového dispečinku pro příjem hlášení o haváriích a poruchách veřejného osvětlení. Zároveň 19. července zahájila provoz havarijní a servisní služby.

Státní úřad pro jadernou bezpečnost

Státní úřad pro jadernou bezpečnost má na starosti výkon státní správy, včetně kontroly v oblasti zajišťování jaderné bezpečnosti, radiační ochrany, monitorování radiační situace, zvládání radiační mimořádné události, zabezpečení a nešíření jaderných zbraní v prostorách jaderného zařízení nebo pracoviště se zdroji ionizujícího záření.

Správa Národního parku Šumava

Národní park Šumava byl vyhlášen 20. 3. 1991, nařízením vlády ČR č. 163/1991 Sb. Správa Národního parku Šumava zajišťuje komplexní péči o tento unikátní prostor s řadou nenahraditelných biotopů.

Pražská energetika, a. s.

Skupina PRE je stabilní a prosperující energetická skupina s dlouholetou tradicí a významný obchodník s energiemi na českém trhu. Skupina PRE je se svými více než 800 tis. odběrnými místy třetím největším dodavatelem elektřiny v České republice a provozovatelem nejspolehlivější distribuční sítě v ČR. V rámci své činnosti podporuje využívání moderních technologických řešení a poskytuje poradenství v oblasti zavádění inovativních technologií a dosahování energetických úspor.

Penny Market s.r.o.

Penny Market s.r.o. je jedním z největších diskontních řetězců v České republice a provozuje nejširší síť prodejen ve všech regionech. Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který provozuje přes 15 000 prodejen v 20 evropských zemích a zaměstnává kolem 330 000 lidí. PENNY kromě České republiky najdete i v Německu, Rakousku, Itálii, Maďarsku a Rumunsku.

Mountfield a.s.

Historie společnosti Mountfield se začala psát v roce 1991 a za dvě desetiletí společnost vyrostla v největšího českého i slovenského prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu. Mountfield provozuje síť 74 vlastních prodejních center.

Letiště Praha, a. s.

Letiště Praha se řadí mezi důležité dopravní uzly v srdci Evropy. Svým umístěním vytváří logistické centrum pro dopravu osob a zboží v rámci Evropy a celéhjo světa.

Hlavní město Praha

Město praha se směle řadí mezi evropské špičky v zavádění moderních a inovativních technologií v rámci řízení infrastruktury metropole v mnoha oblastech, logistice, hromadné dopravě, elektronizaci úřadů a dalších.

Datapac s.r.o.

Hlavní činností společnosti Datapac je vývoj a implementace informačních systémů pro řízení a správu sítí čerpacích stanic. Správa infrastruktury zákazníků, zákaznické systémy v oblasti retail, Datawarehouse, reporting a software pro řízení sítí čerpacích stanic, nové produkty v oblasti HW i další inovativní produkty.

DATACAR, spol. s r.o.

DATAcar působí na Slovensku 2006 s cílem zajišťovat pro zákazníky maximální komfort při hospodaření s vozovým parkem. DATAcar poskytuje komplexní služby - od analýzy, přes realizaci, montáž, implementaci, přizpůsobení aplikace klientovi, a školení až po záruční a pozáruční servis dodávaných řešení na poli navigace, GPS sledování, logistiky, plánování a reportingu.

Auto Kelly a.s.

Profesionální dodavatel náhradních dílů pro osobní i nákladní automobily a autodoplňků. Auto Kelly a.s. zajišťuje své služby prostřednictvím široké sítě poboček v rámci celé České Republiky.

Aufeer Design, s.r.o.

Aufeer Design je stabilní mezinárodní společnost specializovaná na poskytování designérských, vývojových, konstrukčních a výpočtových produktů a služeb v oblasti automobilů, kolejových vozidel, průmyslu a energetiky.

Cinépolis

Cinépolis je mexickou sítí kin. Jedná se o největší síť v Latinské Americe, která má přes 335 kin a více než 3187 pláten. Je proto také 4. největší sítí na světě. Působí v Mexiku, Guatemale, El Salvadoru, Costa Rice, Panamě, Chile, Colombii, Brazílii, Peru, Španělsku, Indii a ve Spojných státech amerických.

Datram Praha, spol. s r.o.

Datram je velkoobchod zabývající se dovozem a distribucí černého a bílého elektra, mobilního příslušenství, vybavení domácnosti a zahradního příslušenství. Díky tomu, že je přímým dovozcem zboží, které pak distribuuje ve velkých objemech po celé ČR a SR, umí nabídnout toto zboží za nejnižší možné ceny při zachování vysoké kvality, v původním balení a originálním provedení.

Dataservis group, spol. s.r.o.

Dataservis group nabízí kompletní servis v oblasti výroby CD, DVD a lisování vinylových desek. Vyrábí všechny formáty CD, DVD o vnějším průměru 120mm, 80mm a vinylové desky. Jako dlouholetí profesionálové v oboru s více než dvacetiletou zkušeností nabízí špičkové služby a garantují nízké ceny při zachování nejvyšší kvality produktů a služeb.

Globus

Globus (Globus SB-Warenhaus Holding GmbH & Co. KG) je německý maloobchodní řetězec provozující hypermarkety, hobby markety a elektro obchody patřící do skupiny Globus.

Hansa Luftbild AG

The Hansa Luftbild Group, Muenster, Germany je Německá společnost zabývající se geoinformacemi. Úspěšně pracují na mezinárodní úrovni od roku 1923. Pro klienty v sektoru veřejných i soukromých služeb nabízí rozsáhlé a komplexní řešení pro geoprostorové problémy.

Chládek & Tintěra, a.s.

Společnost Chládek & Tintěra, a.s., si od svého založení v roce 1990 rychle získala pověst dynamické, ekonomicky stabilní stavební firmy, která svou perspektivu vidí v respektu a vstřícnosti k zákazníkům, kvalitě práce založené na sounáležitosti pracovníků s firmou a jejich odborné kvalifikaci, jež umožňuje zvládnutí nejnovějších technologií a moderních technických postupů. To jí umožňuje realizovat stavební akce způsobem, jenž je ohleduplný k životnímu prostředí, stavby nejen vysoké technické a užitné hodnoty, ale i lahodící oku člověka.

KAPPA

Kappa je společnost zabývající se komplexním servisem informačních systémů a telekomunikací. Dodává zákazníkům kompletní správu služeb hardwaru a sítí, bez nichž nemůže moderní podnikání fungovat.

m2ocity

m2ocity, je vedoucím telekomunikačním operátorem ve Francii pro tzv. Internet věcí a byl založen roku 2011. Více než 1,4 miliónů objektů je aktuálně připojeno k síti m2ocity v téměř 1500 francouzských městech.

MAG45, s.r.o.

MAG45 je jeden z předních průmyslových integrátorů v Evropě. Jako průmyslový integrátor, MAG45 řídí dodavatelský řetězec svých zákazníků, včetně zásobování, PSP (Podpora, Správa & Provoz) a SM (Seznam materiálu). Jako jednomu z průkopníků na poli integrovaných dodávek, se společnosti MAG45 podařilo prorazit do zdravotnického, high-tech, farmaceutického, FMCG a elektrotechnického průmyslu.

Piraeus Container Terminal S.A.

Piraeus Container Terminal S.A., je společnost, která vznikla v Řecku a jedná se o dceřinou společnost COSCO Pacific Limited (přední světový kontejnerový operátor). Hlavními aktivitami PCT jsou služby týkající se nakládání / vykládání a skladování pro dovoz a vývoz kontejnerů, které jsou zajišťovány prostřednictvím přístavu Pireus.

Policie ČR

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.

Policja - Polská národní policie

Uniformovaná a armádní síla, jejíž úkolem je chránit a sloužit veřejnosti, stejně tak udržovat veřejný pořádek a bezpečnost.

Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Společnost Pražské vodovody a kanalizace, a.s. provozuje vodohospodářskou infrastrukturu hl. m. Prahy. Zabývá se výrobou a distribucí pitné vody a odváděním a čištěním odpadních vod. Zajišťuje výrobu vody pro 1,267 mil. obyvatel hlavního města Prahy a dalších cca 60 tis. obyvatel Středočeského kraje.

Ředitelství silnic a dálnic ČR

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základním předmětem činnosti organizace ŘSD je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení výstavby a modernizace dálnic a silnic I. třídy.

Skupina ČEZ

Energetická společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. Společnost ČEZ je jádrem rozsáhlé skupiny firem – Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů.

Université de Montpellier

Université de Montpellier je francouzská univerzita zabývající se veřejným výzkumem. Univerzita leží ve městě Montpellier v jihovýchodní části francie. Byla založena roku 1289 a je tak jednou z nejstarších univerzit na světě.

Varium a.s.

Společnost Varium a.s., je dodavatelem přírodní kosmetiky Ziaja a dalších kosmetických přípravků.

Veolia

Veolia (Veolia Environnement, původně Générale des Eaux Group) je francouzská nadnárodně působící skupina podnikající zejména v oblasti vodního a odpadového hospodářství, energetiky a dopravy. V České republice působí pod značkami: VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a. s., Veolia Transport Česká republika, Veolia Voda, Veolia Energie ČR

Victory Police Motorcycles

Victory Police Motorcycles je společnost zaměřená na poskytování nejlepších motocyklů pro policii a jejich práci na veřejnosti. Jejich motocykly byly designovány a postaveny specialisty v oboru a s pomocí amerických motocyklových nadšenců a zpětné vazby tisíce policistů používajících jejich motocykl při denní službě.

ZAP

ZAP Emergency Medical Services je ambulanční službou v Houstonu, v USA.