PointMobile uvedl na trh novinku - Enterprise maximálně odolný handheld terminál PointMobile PM560. Jedná se o nástupce osvědčeného a vyladěného modelu PointMobile PM550.

Spolehlivý pomocník pro váš sklad

Optimalizujte skladové hospodářství s novým PM560.

Výkonný ruční terminál běží na 2,0 GHz procesoru Qualcomm ve spojení se 4 GB RAM / 64 GB ROM, což zajišťuje bezproblémový běh OS Android 11, GMS - Google Mobile Service certifikace. Podpora Wi-Fi 6 zajišťuje rychlý, bezpečný a nepřerušovaný tok dat.

Technologie nové generace uvnitř klasiky

Zatímco je zabudován do stejného vnějšího tvaru jako jeho předchůdce PM550, vnitřní části PM560 prošly podstatným vylepšením. PM560 je vybavený 2,0 GHz osmijádrovým procesorem Qualcomm a pamětí 4 GB/64 GB, bezproblémově
zajistí nejnovější podniková řešení náročná na výkon. Wi-Fi 6 a 2x2 MU-MIMO
dále vylepšují uživatelský zážitek výrazně rychlejší a bezpečnější připojení.

Extrémní pracovní prostředí

PM560 byl testován proti pádu z výšky 1,8 m na beton při pokojové teplotě a 1,5 m v rozsahu všech provozních teplot. Stupeň krytí IP65 potvrzuje jeho odolnost proti prachu a vodě a zajišťuje spolehlivý provoz i v náročných podmínkách. Sklo Gorilla Glass pokrývající obrazovku poskytuje extra stupeň ochrany proti hrubému zacházení.

V závislosti na vašich konkrétních potřebách jsou k dispozici tři vysoce výkonné skenovací moduly – SE4750, N6703 a N6803 FR. BLE Beacon vysílá lokalizační signály po dobu až šesti měsíců, i když je vypnutý nebo bez hlavní baterie. Enterprise Hot-Swap umožňuje nepřerušovaný pracovní postup před, během a po výměně baterie. Fyzická alfanumerická poskytuje hmatovou zpětnou vazbu pro přesnější zadávání dat.

Dostupné konfigurace PM560 >>