Nový Point Mobile PM90 je nyní certifikovaný pro management v rámci řešení MDM SOTI Mobicontrol. Terminál podporuje kompletní integraci a bude poskytovat jedeno z nejlepších řešení v rámci managementu a zajištění bezpečnosti mobilních zařízení.

SOTI je globální leader v oblasti mobility a řešení IoT pro podniky ve všech průmyslových odvětvích, včetně: maloobchodu, zdravotnictví, terénních služeb a dopravy a logistiky. Umožňuje společnostem inteligentně řídit a optimalizovat mobilní obchodní procesy pomocí integrované platformy SOTI ONE. Díky silným možnostem škálovatelnosti lze platformu SOTI ONE využít jak pro začínající, tak i pro velké podniky. Součástí platformy SOTI ONE je SOTI MobiControl řešení SOTI Enterprise Mobility Management (EMM) a umožňuje podnikům bezpečně spravovat jakékoli zařízení nebo koncový bod s jakýmkoliv operačním systémem v průběhu jeho životního cyklu. Řídí všechny aspekty mobility kritické pro podnikání, od sledování fyzických prostředků po správu aplikací a obsahu, a to vše při současném zajišťování bezpečí samotného zařízení i dat.

PM90 bude těžit z nejnovějších funkcí a schopností SOTI MobiControl, které je jedním z nejlepších řešení pro správu. Díky nástrojům, které SOTI poskytuje, jako je expresní registrace a bezdrátová konfigurace, mohou správci zařízení rychle a efektivně konfigurovat a zavádět nová zařízení během několika minut, místo hodin.

Nesporným aspektem pro nasazení SOTI MobiControl v rámci podnikové infrastruktury, je vedle efektivní zprávy mobilních zařízení v rámci poboček nebo mobilních pracovníků, zajištění bezpečnosti vlastních zařízení, aplikací a dat.