Point Mobile je nejrychleji rostoucí výrobce odolných PDA a terminálů pro sběr dat na světě. Jejich BLOG se zabývá nejnovějšími trendy v oboru, zajímavými novinkami a v neposlední řadě i užitečnými tipy a radami pro co nejefektivnější užívání jednotlivých zařízení. Kromě pouhého sdílení myšlenek a znalostí je Point Mobile BLOG určený i ke sdílení zkušeností a názorů zákazníků, partnerů i konkurence. 

Podívejte se na nejnovější příspěvky a podělte se o své názory pomocí komentářů!

Co je „Wifi 6 ready“?

Porovnáváte jednotlivá zařízení dle specifikací, abyste našli to, které bude splňovat všechny vaše požadavky… Které je nejvýkonnější? Podporuje nejnovější technologie, například Wifi 6? A pak možná narazíte na termíny Wifi 6 ready nebo 802.11ax-ready. Co zde znamená slovo „ready“? Přečtěte si článek:

https://blog.pointmobile.com/2021/09/17/what-is-wi-fi-6-ready/
 

PM30 je nyní součástí Android Enterprise Recommended

Krátce po svém uvedení na trh splnilo zařízení PM30 úspěšně všechny požadavky pro vstup do iniciativy Android Enterprise Recommended, programu vedeného společností Google, který pomáhá podnikům s výběrem vhodného hardwaru a služeb. Celý článek si můžete přečíst zde:

https://blog.pointmobile.com/2021/09/13/pm30-mobile-computer-now-part-of-android-enterprise-recommended/
 

Proč je dobré aktualizovat POS systém

Mobilní pokladny provozované systémem Android jsou pro maloobchodní prodejny stále atraktivnější volbou: jsou kompetentní, snadno se používají a vypadají moderně. Přečtěte si článek:

https://blog.pointmobile.com/2021/08/12/why-its-a-good-idea-to-update-your-pos-system/
 
Spoustu dalších zajímavých článků naleznete na webu společnosti Point Mobile https://blog.pointmobile.com/.