Pokud hledáte spolehlivého partnera s výhledem dlouhodobé spolupráce, jsme tu přesně pro vás. Stát se naším partnerem přináší nemalé množství výhod.

Našim partnerům nabízíme:

  • B2B i speciální projektové ceny a cenové akce
  • zajímavé partnerské programy
  • cyklická produktová školení a semináře
  • MDF a marketingové akce
  • nadstandardní servisní „balíčky“
  • možnost bezplatné zápůjčky a testování nabízených zařízení
  • odbornou spolupráci s aplikačními partnery na vývoji a “customizaci“ aplikace/zařízení

Pokud máte zájem stát se naším partnerem, neváhejte nás kontaktovat!

Telefon: +420 724 136 713          Email: info@dataflex-security.com

 

Karat Software a.s.

Společnost KARAT Software je významným výrobcem a dodavatelem komplexních informačních systémů a doprovodných služeb s výhradně českým kapitálem a více než třicetiletými zkušenostmi ve svém oboru. Svými výkony, počtem pracovníků a spolupracujících partnerů, vybaveností a dalšími ukazateli se KARAT Software řadí mezi přední české a slovenské dodavatele informačních technologií.

Point.X

Společnost Point.X s.r.o. je specialista na automatickou identifikaci a mobilní řešení. Je komplexním dodavatelem softwaru a hardwaru přesně podle požadavků zákazníka. Připraví návrh koncepce, dodá software a hardware, zajistí jeho instalaci, školení uživatelů i následnou technickou podporu a servis. Najde systémové řešení v oblasti obchodu, logistiky, výrobě, státní správě a dalších oborech.

Popron Systems

Společnost Popron Systems s.r.o. se především zabývá službami v oblasti IT - vývojem a implementací HW a SW, poradenskou činností a systémovou integrací komplexních informačních systémů. Zabývá se dodávkou licencí a služeb k podnikovým informačním systémům a aplikací. Dokáže reagovat na potřeby zákazníka a řešit firemní procesy návrhem a zajištěním optimalizovaných IT řešení. Společnost se specializuje na vodárenství a další společnosti zabývající se dodávkou veřejných služeb.

Solitea

Společnost Solitea, a.s. vyvíjíme software, se kterým zákazníci zvládají rutinní agendu i legislativní povinnosti. Jejich produkty jsou vhodné pro organizace všech velikostí, od drobných živnostníků přes velké korporace až po státní instituce. Nabízí ERP řešení, projekty IT infrastruktury i systémy na míru. Holding Solitea je jedním z největších evropských dodavatelů ICT řešení.

NVSP

Společnost NVSP, a.s. je česká společnost zabývající se dodávkami informačních systémů. nosným programem jsou služby implementace informačních systémů produktové řady HELIOS. Samozřejmostí je zpracování návrhu řešení, systematické řízení v průběhu implementace a následná podpora provozu v rutinním používání včetně dalšího rozvoje. Současně na trh přináší plně integrovaný produkt zaměřený na automatizovaný sběr dat z výroby. Efektivně reaguje na neustále se zvyšující požadavky trhu a v současnosti vyvíjí řešení “bezpapírové výroby” pro mobilní zařízení.